مشاوره خرید محصولات: 09367898408|fooji.ir@gmail.com
////بررسی دوچرخه ی برقی با سواری نرم و امکان حمل بار

بررسی دوچرخه ی برقی با سواری نرم و امکان حمل بار

بررسی دوچرخه ی برقی با سواری نرم و امکان حمل بار

مدل های زیادی از دوچرخه های حمل بار، برقی، و دوچرخه های نرم و راحت با کمک فنر و سیستم تعلیق وجود در بازار وجود دارد. اما خیای سخت بتوانید ترکبی از همه ی اینها را در یک دوچرخه پیدا کنید. Riese & Muller ممکن است همه ی این سه پارمتر را به یک ازدواج موفق درآورده باشد، با سیستم تعلیق کامل، موتور تقویتی برقی، محل قرار دادن بار همه گی در یک دوچرخه.

Riese & Muller

محل حمل بار یک طراحی منطقی و رایج کلاسیک دارد. محل نشستن دوچرخه سوار در عقب و محل قرار گیری بار در قسمت پایین و جلو قرار دارد. این طراحی به منظور افزایش ظرفیت حمل بار و ایجاد پایداری بیشتر دوچرخه بدون کاهش دید راننده انجام گرفته است. انتخاب های متفاوتی برای استفاده از محل حمل بار وجود دارد. می توان در آن سبد های حمل بار و یا صندلی کودک مجهز به کمربند ایمنی و یا حتی صندلی نوزاد نصب کرد. شما حتی میتوانید از محافظ باران، شکاف دید برای روءیت بچه ها و یا محافظ ضد آب تجمع شونده بر روی این دوچرخه استفاده کنید.

The Load

Riese & Muller می گوید که شبکه قاب دوچرخه طوری طراحی شده است که بیشترین مقاومت در برابر خم شدگی را داشته باشد. به دلیل پایین بودن مرکز ثقل این دوچرخه یک سواری اسپرت را برای آن فراهم کرده است. احساس سواری آن کاملا شبیه به یک دوچرخه مسابقه ایی نیست اما سازندگان برای اینکه دوچرخه سوار حس راندن یک گاری حوصله سر بر را نداشته باشد، زمانی را صرف کرده اند. همچنین سیستم تعلیق و فنر بندی استاندارد آن بایستی سواری راحتی را برای آن در عبور از سنگ فرش ها و خیابان های ناهموار فراهم کرده باشد، امکانی که دوچرخه سواران اروپایی باید از آن ممنون باشند.

دوچرخه حمل بار با امکان نصب صندلی کودک

امکانات دیگری که صاحبان این دوچرخه باید از داشتن آن ها خوشحال باشند، موتور های برقی بوش هستند که بصورت استاندارد روی این دوچرخه قرار دارند. موتور پدالی در مدل پایه می تواند تا 25 کیلومتر بر ساعت و در نسخه فول تا 45 کیلومتر بر ساعت سرعت بگیرد. اگر هم برایتان سرعت خیلی اهمیت ندارد و یا می خواهید بارهای سنگین حمل کنید امکان نصب موتور CX بر روی دوچرخه وجود دارد که می تواند گشتاور بیشتری را نسبت به سرعت اولویت دهد. بوش می گوید این موتور می تواند تا 300 درصد گشتاور بیشتری نسبت به موتور های پدالی معمولی ایجاد کند.

دوچرخه باری

یک باتری استاندارد 500 وات ساعتی به صورت استاندارد بر روی دوچرخه نصب می شود. اما اگر بخواهید می توانید از دو باتری در کنار هم با توان 1000 وات ساعت استفاده کنید. این دو باتری می توانند به صورت همزمان از یک شارژر برای شارژ شدن استفاده کنند. با وجود سنگینی دوچرخه و باتری ها به اضافه ی باری که شما ممکن است حمل کنید، نصب یک سیستم ترمز دیسکی دوگانه می تواند اطمینان بخش باشد. مالکین همچنین بایستی از وجود یک سیستم قفل ABUS در این دوچرخه خوشحال باشند که سرقت آن را بسیار سخت خواهد کرد.

دوچرخه برقی با موتور بوش

این طراحی هوشمند برای یک دوچخه شهری ارزان نخواهد بود. قیمت این دوچرخه از 5050 دلار شروع و برای دوچرخه ایی با دوباتری و سقف ضد آب، حمل کننده ی کودک و موتور قوی تر قیمت آن را به سرعت به 6000 دلار می رساند. اما ممکن این پول ممکن است برای دوچرخه ی برقی با سواری نرم و امکان حمل بار مبلغ زیادی نباشد.

ترجمه: ب.دلاوری

منبع: Newatlas

دوچرخه

ثبت ديدگاه