////بررسی هوندا ربل 2017 یک موتورسیکلت شهری عالی برای تازه کاران

بررسی هوندا ربل 2017 یک موتورسیکلت شهری عالی برای تازه کاران

بررسی هوندا ربل 2017 یک موتورسیکلت شهری عالی برای تازه کاران

اگر شما تازه موتور سواری را شروع کرده اید و حالا قصد عوض کردن موتورسیکلت خود را برای رفتن به یک مرتبه بالاتر دارید هوندا ربل 2017 می تواند انتخاب درست شما باشد.

هوندا ربل های 2017 موتورسیکلت های خوش دست و با اندازه ی مناسب برای مسیر های شهری هستند، که می توانند هر از گاهی برای سفرهای کوتاه و یا بلند بین شهری مورد استفاده قرار گیرند. این دو موتور به جز قوای محرکه دقیقا شبیه هم هستند. در حالی که ربل 300 از موتور 286 سی سی تک سیلندر بهره می برد، می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای موتور اولی های باشد. اما هوندا ربل 500 ای بی اس 2017 قطعا انتخاب بهتری برای کسانی است که می خواهند دومین موتورسیکلت خود را خریداری کنند. این موتور سیکلت می تواند انتخاب مناسبی برای طیف وسیعتری از موتورسواران باشد.

موتورسیکلت های خوش دست هوندا ربل

موتور 471 سی سی آب خنک دو سیلندر ربل 500 نیروی بیشتری نسبت به مدل 300 تولید میکند. این موتورسیکلت همچنین با وزن 155 کیلوگرم سنگین تر از مدل 300 با وزن 138 کیلوگرم است. به نظر می رسد انتخاب مدل 500 با سیستم ضد قفل ترمز(ABS) با قیمت 6300 دلار بسیار به صرفه تر است چرا که تنها 300 دلار از مدل معمولی بهای بیشتری دارد، به خصوص برای موتورسیکلتی که می توان برای دهه ها آن را نگاه داشت.

اما نکته نا امید کننده در انتخاب ربل نسخه ABS برای هر دو مدل 500 و 300 این است که تنها محدود به رنگ مشکی شده است. رنگ سیاه نمای زیبایی به موتور می دهد اما ترکیب هایی از قرمز با نقره ایی مات نیز در آن بکار رفته است. و رنگ زرد روشن که شاید برای بعضی افراد کمی تند باشد. رنگهای دیگر در نسخه های بدون ABS مدل 300 و 500 عرضه می شوند. چرخ ها، موتور و سیستم اگزوز در همه ی مدل ها، مانند سایر موتور سیکلت های امروزی به رنگ مشکی است.

موتور سیکلت 2017 زیبا

فاصله ی بین دو چرخ ربل 149 سانتی متر است که عدد قابل توجهی محسوب می شود. تایرهای چاغ استاندارد 16-130/90 اینچی در جلو و 16-150/80 اینچی در عقب، کاملا متناسب با ابعاد موتورسیکلت هستند. صندلی در ارتفاع 69 سانتی متری از زمین قرار داردکه مناسب اکثر موتورسواران بالغ است. بنابراین شما نیاز ندارید که در زمان توقف با کش و قوس از هر دوپایتان برای حفظ تعادل استفاده کنید.

فاصله دو چرخ ربل 500 بسیار نزدیک به هارلی دیویدسون Iron 833 است. هارلی دیویدسون از چرخ های بزرگتری در جلو وعقب نسبت به هوندا دارد و ارتفاع صندلی آن هم 73 سانتی متر است.

مقایسه بین ربل 500 و Iron 833  مقایسه منطقی به نظر نمی رسد چرا که این موتور سیکلت خاص هارلی از موتوری با دو برابر اندازه ی هوندا استفاده می کند. اما از نظر فیزیکی شاید بتوان گفت تفاوت زیادی بین این دو وجود ندارد. اگر شما هوندا را بخرید می توانید احساسی را شبیه به سوار شدن در موتورسیکلت شیک هارلی تجربه نمایید.

مقایسه بین ربل 500 و Iron 833

ربل 500 ABS ممکن است انتخاب خیلی ها برای موتورسیکلت دوم و یا حتی اصلی شان نباشد. اگر شما یک موتور برای تفریح کردن، جهانگردی و سفر های طولانی، یا یک موتور اسپرت با قابلیت های خارج جاده ای نسبتا مناسب بخواهید گزینه های دیگری از هوندا و سایر سازندگان برای شما وجود دارد. اگر زمان های زیادی در بزرگراه ها می گذرانید باید به دنبال موتورسیکلت سنگین تری باشید تا قدرت و پایداری مناسب تری را به شما بدهد.

اما اگر می خواهید موتورسیکلت شما از یک نگاه نجیب برخوردار باشد،  شما را در سفرهای درون شهری به دردسر نیاندازد و گاهی بتوانید با آن به سفر هم بروید هوندا ربل 500 ABS میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اگر تصمیم دارید صندلی سرنشین، صندوق، شیشه بادگیر و یا تجهیزات دیگری روی موتور خود نصب کنید، هوندا با خوشحالی همه ی آن ها را برای شما انجام میدهد.

Honda Rebel 500 2017

ترجمه: ب.دلاوری

منبع:Digitaltrends

موتورسیکلت


این ویدئوی زیبا از این موتور سیکلت رو حتما ببینید

 

 

ثبت ديدگاه