مشاوره خرید محصولات: 09367898408|fooji.ir@gmail.com
////سونی اکسپریا XZ پریمیوم در گیک بنچ رخ نشان داد

سونی اکسپریا XZ پریمیوم در گیک بنچ رخ نشان داد

سونی اکسپریا XZ پریمیوم در گیک بنچ رخ نشان داد

به تازگی سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با شماره مدل G8141 در بنچمارک گیک بنچ ظاهر شده است. در این بنچمارک، رم این دستگاه 4 گیگابایت و نسخه اندروید آن 7.1.1 است. در ادامه با تکرا همراه باشید.

سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم در بنچمارک گیک بنچ ظاهر شد و توانست امتیاز 1943 را در تک هسته و امتیاز 5824 را در چند هسته به ثبت برساند.

همان طور که می دانید، کمپانی کره ای سامسونگ نیز از همین پردازنده به کار رفته در سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم یعنی اسنپدراگون 835 در پرچمدار خود، گلکسی اس 8 پلاس استفاده کرده اما نتایج به دست آمده از بنچمارک آن با امتیازات XZ پریمیوم تفاوت دارد.

پرچمدار سامسونگ در بنچمارک گیک بنچ توانست امتیاز 6106 را از آن خود کند اما در تک هسته، امتیاز 1915 را به ثبت رسانید.

حال به نظر می رسد این تفاوت یا به دلیل این است که کمپانی ژاپنی سونی سرعت کلاک پردازنده اسنپدراگون 835 این گوشی را به دلیل بهره وری بیشتر باتری، دستکاری کرده و یا این تفاوت در امتیازها، به دلیل استفاده از نرم افزارهای متفاوت است.

شایان ذکر است که امتیازات ثبت شده توسط گوشی سونی اکسپریا XZ پریمیوم در بنچمارک گیک بنچ، نسبت به امتیازات به ثبت رسیده توسط اکسپریا XZs که از پردازنده اسنپدراگون 820 بهره می برد، بسیار بالاتر است.

سونی اکسپریا XZs در این بنچمارک توانست در تک هسته امتیاز 1724 و در چند هسته امتیاز 3979 را به ثتب برساند.

سونی اکسپریا XZ پریمیوم در تاریخ 22 ماه می میلادی با قیمت 645 پوند (834 دلار) در بازار گوشی های هوشمند انگلستان به فروش می رسد و از یک هفته جلوتر نیز برای پیش خرید توسط علاقمندان در دسترس قرار خواهد گرفت.

همچنین اپراتور آلمانی O2 نیز در اول ژوئن سال جاری میلادی، اکسپریا XZ پریمیوم را با قیمت 749 یورو در این کشور عرضه خواهد کرد.

منبع: تکرا به نقل از  gsmarena

اخبار فناوری

ثبت ديدگاه