////شرایط و قیمت پیش‌فروش پژو 2008 اعلام شد

شرایط و قیمت پیش‌فروش پژو 2008 اعلام شد

شرایط و قیمت پیش‌فروش پژو 2008 اعلام شد

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار؛ ایران‌خودرو به طور رسمی شرایط پیش‌فروش پژو 2008 را اعلام کرد. پیش‌فروی این خودرو از یکم تیرماه آغاز می‌شود و مبلغ اولیه پرداختی 60 میلیون تومان است.

پژو 2008 یکی از خودروهای پسابرجامی است که با همکاری شرکت پژو فرانسه و ایکاب ایران در داخل کشور مونتاژ و تولید می‌شود. در چند ماه اخیر حرف‌وحدیث‌های زیادی درباره این خودرو در بازار وجود داشته و در حالی که ایران‌خودرو بارها از اعلام طرح پیش‌ثبت‌نام پژو 2008 خبر می‌داد اما هر بار به تعویق می‌افتاد تا اینکه بالاخره شاهد نمایش بخشنامه و شرایط پیش‌فروش پژو 2008 روی سایت ایران خودرو هستیم.

گروه خودروسازی ایران‌خودرو بخشنامه فروش خودروی جدید پژو 2008 را ویژه تیرماه 96 منتشر نمود. این پیش‌فروش در نوبت 1 و 3 تیرماه قابل اجرا است.

در این طرح برای هر کد ملی امکان یک ثبت نام وجود دارد. متقاضیان دارای کد ملی با رقم سمت راست زوج در روز پنجشنبه 1 تیرماه راس ساعت 10 صبح، امکان ثبت‌نام خواهند داشت. متقاضیان دارای کد ملی با رقم سمت راست فرد در روز شنبه 3 تیرماه راس ساعت 10 صبح، امکان ثبت‌نام خواهند داشت.

مبلغ پیش پرداخت 60 میلیون تومان است. سود مشارکت این طرح 15 درصد و سود انصراف 12درصد است.

اولین موعد تحویل این خودرو شهریور ماه 96 است که براساس ظرفیت ثبت‌نام تا مرداد 97 ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند  اطلاعیه‌های زیر مراجعه کنند:

منبع: شبکه مگ به نقل از ایران خودرو

اخبار خودرو

ثبت ديدگاه