////درباره شرکت سسنا CESSNA+تولیدات Cessna

درباره شرکت سسنا CESSNA+تولیدات Cessna

Cessna-سسنا

­شرکت Cessna

هواپیماهای این شرکت از چند نوع تشکیل شده است:

بخش اول CITATION BUSINESS JETS :

این ناوگان تشکیل شده از جت های خصوصی که به تناسب نیازهای ماموریتی با سبک غیر قابل انعطاف، راحتی، و ایمنی طیف گسترده ای طراحی شده است.

بخش دوم CARAVAN TURBOPROP :

هم زمخت و هم ظریف، توربوپراپ افسانه ای ما با قابلیت تنظیم نسبت به نیازهای شما است. قرار دادن محموله های مشهور از یکی از CARAVAN ما که کار کند برای شما.

بخش سوم SIGLE ENGINE AIRCRAFT:

رهبر در آموزش خلبانی و هواپیما تفریحی، خط سسنا از هواپیماهای پیستونی تک موتوره بی نظیر است.

شرکت سسنا در مجموع 22 هواپیما تولید می کند که اسامی آنها به صورت زیر است.

1- Citation Mustang

2- Citation M2

3- +Citation CJ3

4- Catition CJ4

5- Catition Latitiude

6- +Catition Sovereign

7- +Catition X

8- Cessna Caravan

9- Grand Caravan EX

10- Super Cargomaster EX

11- Caravan Amphibain

12- Skyhawk

13- Skylane

14- Turbo Stationair

15- Cessna TTx

16- Baron G58

17- Bonanza G36

18- King Air 250

19- King Air 350i

20- King Air C90GTx

سِسنا شرکت آمریکاییِ هواپیماسازی مستقر در ویچیتا در ایالتِ کانزاس آمریکا است. شرکت سسنا یکی از شرکت‌های فرعیِ مجموعهٔ تکستران است.

تولیدات

تولیداتِ اصلی این شرکت هواپیماهای معمولی هستند و گرچه این شرکت بیشتر به خاطر هواپیماهای کوچک و پیستونی خود شهرت دارد. شرکتِ سسنا، هواپیماهای تک موتورهٔ ۲، ۴، ۶ سرنشینه، توربوپراپ‌های تک‌کاره و جت‌های تجاری تولید می‌کند.

تاریخچه

تاریخچهٔ سِسنا به ماهِ ژوئن ۱۹۱۱ میلادی برمی‌گردد. در آن تاریخ، کلاید سسنا،[۱] کشاورزی در ریگو کانزاس بود و هواپیمایی از چوب و پارچه ساخت. وی با این کار، نخستین فردی در منطقهٔ میانِ رودخانه میسیسیپی و رشته‌کوه‌های راکی شد که توانست هواپیمایی را بسازد و به پرواز درآورد.

کلاید سسنا تجارتِ هواپیماسازیِ خود را در انید اوکلاهوما پی گرفت و بسیاری از هواپیماهای اولیهٔ خود را بر روی دشت‌های نمکیِ آن‌جا آزمایش کرد. هنگامی که بانکدارها دیگر پولی به او برای ساختِ هواپیما وام ندادند به ویچیتا مهاجرت کرد.

طرح های بازاریابی

در طول 1950s و 1960s بخش بازاریابی سسنا را به دنبال نتیجهی خودروسازان دیترویت و با بسیاری از شرایط بازاریابی منحصر به فرد در تلاش برای تمایز خط تولید خود را از مسابقات خود آمد.

تولید کنندگان دیگر و مطبوعات حمل و نقل هوایی به طور گسترده ای مورد تمسخر و بسیاری از شرایط بازاریابی جعلی، اما سسنا ساخته شده و هواپیما بیش از هر تولید کننده دیگر در طول سال رونق 1960s و 1970s به فروش می رسد.

گرد آورنده: محمدامین جعفری

سایت fooji.ir

يك ديدگاه

  1. erfan آوریل 30, 2016 در 5:45 ق.ظ- پاسخ دادن

    با تشکر از خدماتتون

ثبت ديدگاه