////قیمت Jeep Grand Cherokee Trackhawk قدرتمندترین SUV دنیا مدل 2018

قیمت Jeep Grand Cherokee Trackhawk قدرتمندترین SUV دنیا مدل 2018

قیمت Jeep Grand Cherokee Trackhawk قدرتمندترین SUV دنیا مدل 2018

jeep، یکی از شرکت‌های مشهور در حوزه خودروسازی، لیست قیمت قدرت‌مندترین SUV دنیا مدل 2018 را اعلام نمود. گراند چروکی تِرَک‌هاوک مدل 2018 در حال حاضر به‌عنوان قوی‌ترین خودرو در رده SUVها به‌شمار می‌رود و گفته می‌شود نیروی موتور آن هم‌رده مدل “هِل‌کَت” است.

موتوری که در “گراند چروکی تِرَک‌هاوک مدل 2018” (2018 Grand Cherokee Trackhawk) به‌کار رفته همان موتور 6.2 لیتری سوپرشارژ شده V8 با قدرت 707 اسب بخار است که در مدل‌های “هِل‌کَت” (Hellcat) دیده شده بود. مدل ترک‌هاوک فعلی قادر است در تنها 3.5 ثانیه مسافت صفر تا صد کیلومتر را طی کند. حداکثر سرعت خودروی جدید جیپ حدود 290 کیلومتر در ساعت است.

خروجی فوق‌العاده قدرت‌مند این خودرو که می‌توان از آن به‌عنوان یک هیولا یاد کرد مرهون استفاده از سیستم انتقال خودکار هشت سرعته و ارتقای سایر اجزای تأثیرگذار در رانندگی است.

بررسی خودرو گراند چروکی تِرَک‌هاوک مدل 2018

«مایک منلی»، رییس جهانی برند جیپ، در خصوص مدل جدید این‌گونه صحبت می‌کند: “گراند چروکی تِرَک‌هاوک مدل 2018 کارایی و قدرت فوق‌العاده‌ای ارائه می‌کند، طراحی این خودرو توسط مهندسین مشهور SRT صورت گرفته که در واقع تلفیقی از دینامیک‌های سطح جهانی در زمینه رانندگی در خیابان به‌همراه لاکچری است. علاوه بر این، در این خودرو از تعدادی از پیشرفته‌ترین فناوری‌های نوآورانه نیز استفاده شده است.”

وی در ادامه می‌گوید: “با توجه به این‌که، جدیدترین مدل جیپ قوی‌ترین و سریع‌ترین SUV به‌شمار می‌رود هیچ خودروی دیگری از نظر شباهت با این خودرو در بازار وجود ندارد. از طرف دیگر، قیمت پایه این خودرو 85 هزار و 900 دلار است و این بهترین قیمت برای داشتن یک خودرو در این سطح است.”

گالری تصاویر

بررسی خودرو

ثبت ديدگاه