///مرسدس بنز c36S AMg, استیشنی با موتور برابوس

مرسدس بنز c36S AMg, استیشنی با موتور برابوس

مرسدس بنز c36S AMg, استیشنی با موتور برابوس

برابوس (Brabus) در یکی از تازه‌ترین پروژه‌های خود سراغ مرسدس-آاِم‌گ C63S اِستیشن رفته و آن را به هیولایی با پوست سبز و قلبی سرخ بدل کرده است.

نمای بیرونی، اتاق و زیر کاپوت خودرو دستخوش تغییرات زیادی شده و همه‌چیز کاملاً رنگ و بوی موجود در سایر اعضای خانواده این تیونِر نام‌آشنا را دارد.

رنگ بدنه سبز لیمویی، خطوط مسابقه‌ای سرتاسری مشکی‌رنگ، پوشش فیبر کربنی دیفیوزر عقب، آینه‌های جانبی و اسپویلر عقب و جلو، نشان برابوس در مرکز جلوپنجره، رینگ‌های 9 پره دوبل و کالیپرهای نارنجی‌رنگ ترمز شخصیت و زیبایی خیره‌کننده‌ای به این آلمانی جسور بخشیده‌اند.

در بخش فنی هم مهندسان برابوس خروجی قلب V8 توربو دوقلوی استاندارد مرسدس-آاِم‌گ را از 503 اسب بخار و 700 نیوتون‌متر به 641 اسب بخار (650 PS) و 820 نیوتون‌مترِ ناقابل رسانده‌اند.

این ارقام برابوس 650 را قادر می‌سازند تا ظرف مدت‌زمان 3.8 ثانیه (بهبود 0.3 ثانیه‌ای) به مرز یکصد کیلومتر بر ساعت دست یافته و بی‌وقفه تا سقف 199 مایل بر ساعت (320 کیلومتر بر ساعت) بتازد.

نکته جالب‌توجه در زیر کاپوت، پوشش اختصاصی پیشرانه با رنگ‌آمیزی و نام و نشان اختصاصی برابوس است که حقیقتاً به اندازه ظاهر خودرو زیبا بوده و توجه هر بیننده‌ای را به خود معطوف می‌سازد

اخبار خودرو

ثبت ديدگاه