مرسدس بنز c36S AMg, استیشنی با موتور برابوس

مرسدس بنز c36S AMg, استیشنی با موتور برابوس

برابوس (Brabus) در یکی از تازه‌ترین پروژه‌های خود سراغ مرسدس-آاِم‌گ C63S اِستیشن رفته و آن را به هیولایی با پوست سبز و قلبی سرخ بدل کرده است.

نمای بیرونی، اتاق و زیر کاپوت خودرو دستخوش تغییرات زیادی شده و همه‌چیز کاملاً رنگ و بوی موجود در سایر اعضای خانواده این تیونِر نام‌آشنا را دارد.

رنگ بدنه سبز لیمویی، خطوط مسابقه‌ای سرتاسری مشکی‌رنگ، پوشش فیبر کربنی دیفیوزر عقب، آینه‌های جانبی و اسپویلر عقب و جلو، نشان برابوس در مرکز جلوپنجره، رینگ‌های 9 پره دوبل و کالیپرهای نارنجی‌رنگ ترمز شخصیت و زیبایی خیره‌کننده‌ای به این آلمانی جسور بخشیده‌اند.

در بخش فنی هم مهندسان برابوس خروجی قلب V8 توربو دوقلوی استاندارد مرسدس-آاِم‌گ را از 503 اسب بخار و 700 نیوتون‌متر به 641 اسب بخار (650 PS) و 820 نیوتون‌مترِ ناقابل رسانده‌اند.

این ارقام برابوس 650 را قادر می‌سازند تا ظرف مدت‌زمان 3.8 ثانیه (بهبود 0.3 ثانیه‌ای) به مرز یکصد کیلومتر بر ساعت دست یافته و بی‌وقفه تا سقف 199 مایل بر ساعت (320 کیلومتر بر ساعت) بتازد.

نکته جالب‌توجه در زیر کاپوت، پوشش اختصاصی پیشرانه با رنگ‌آمیزی و نام و نشان اختصاصی برابوس است که حقیقتاً به اندازه ظاهر خودرو زیبا بوده و توجه هر بیننده‌ای را به خود معطوف می‌سازد

اخبار خودرو

حتما بخوانید  تسلا شبکه سوپر شارژر جهانی را تا سال 2018 دو برابر می کند