///نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و الهلال عربستان دیدار رفت

نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و الهلال عربستان دیدار رفت

نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و الهلال عربستان دیدار رفت

این دیدار با نتیجه 4 بر 0 به نفع تیم الهلال عربستان به اتمام رسید و هیچ کس فکر نمیکرد که تیم پیروزی چنین شکست سختی رو ببینه، شاید یکی از دلایل این تنیجه نبود بازیکنان تاثیر گذار این تیم یعنی سید جلال حسینی و مهدی تارمی و سایر بازیکنان این تیم باشه. خوب بیشتر از این نمیشه بحثی راجبه تیم پرسپولیس کرد چون اون ها با لیاقت خودشون تا به اینجا تونستن صعود کنن و ما امیدواریم که در بازی برگشت بتونن سنگ تموم بذارن و گل های خوردشون رو جبران کنن.

از حق نگذریم که تیم الهلال عربستان هم با بازیکنان خوبی که داشت تونست این نتیجه رو بگیره.

گل‌های بازی به چه صورت بود:

الهلال 1 پرسپولیس 0: (دقیقه 31، عمرالخریبین): ارسال از سمت چپ روی دروازه در شش قدم روی سر عمر الخریبین نشست تا او بدون مزاحمت دروازه بیرانوند را باز کند.

الهلال عربستان 2 پرسپولیس تهران 0: (دقیقه 40، یاسر الشهرانی): الهلال که در ضدحملات خطرناک نشان می‌داد اینبار روی حرکت سه به دو توانست توسط شهرانی به گل دوم دست یابد.

الهلال 3 پرسپولیس 0: (دقیقه 54، عمرالخریبین): در شرایطی که 10 نفره شدن الهلال امید را به اردوی پرسپولیس بازگردانده بود، آنها روی ضدحمله توانستند با ارسالی زمینی سومین گل خود را به ثمر برسانند.

الهلال 4 پرسپولیس 0 : ( دقیقه 89، عمر الخریبین): مهاجم شماره 77 الهلال در شرایطی که تیمش 10 نفره بود بار دیگر از غفلت مدافعان پرسپولیس سود برد و توانست گل سوم خود و چهارم الهلال را ثبت کند.

کلمات کلیدی: نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و الهلال عربستان دیدار رفت, برنده بازی پیروزی و الهلال عربستان, گل های بازی پرسپولیس و الهلال, لیگ قهرمانان اسیا, دیدار برگشت بازی

ثبت ديدگاه