مشاوره خرید محصولات: 09367898408|fooji.ir@gmail.com
///هوندا سیویک تایپ آر 2018 رکورد جدیدی در نوربرگ رینگ ثبت کرد

هوندا سیویک تایپ آر 2018 رکورد جدیدی در نوربرگ رینگ ثبت کرد

هوندا سیویک تایپ آر 2018 رکورد جدیدی در نوربرگ رینگ ثبت کرد

هوندا سویک تایپ آر مدل 2018 به عنوان سریع ترین ماشین دیفرانسیل جلو جهان پس از ثبت رکورد جدید در پیست معروف نوربرگ رینگ شناخته شد.

با ثبت عدد 7 دقیقه و 43 ثانیه و 8 دهم ثانیه هوندا سیویک تایپ آر این عنوان را از فلوگس واگن گلف جی تی آی کلاب اسپورت اس که در سالگرد چهلیمن سال تولید گلف به بازار عرضه شد ربود. زمان گلف 7 دقیقه و 49 ثانیه و 21 صدم ثانیه بوده است که سال گذشته ثبت گردید.

ثبت این رکورد بوسیله ماشینی انجام شد که مشخصات فنی آن نسبت به آخرین مدل عرضه شده تا حدود زیادی بهبود یافته است.

هوندا سیویک تایپ آر 2018 رکورد جدیدی در نوربرگ رینگ ثبت کرد

با تغییرات صورت گرفته در بخش آیرودینامیک و عملکرد ایم سیویک تایپ آر موفق به ثبت این رکورد شده است. تغییراتی همچون بدنه عریض تر، لاستیک های پهن تر، فاصله محوری بیشتر، میله های پیچشی سفت، کیت بدنه ی جدید و یک بالچه عقب بزرگ به همراه سیستم فنر بندی چند اتصالی در عقب در این مدل نسبت به مدل اصلی انجام شده است.

در زیر کاپوت این هوندای آتشین یک موتور دو لیتری توربو شارژ چهار سیلندر بنزینی با قدرت خیره کننده ی 340 اسب بخار و گشتاور 400 نیوتن متری قرار دارد که از طریق یک گیربکس اختصاصی 6 سرعته به چرخهای جلو منتقل می شود.

هوندا سیویک تایپ آر 2018 رکورد جدیدی در نوربرگ رینگ ثبت کرد

با رونمایی از این هوندا سیویک در نمایشگاه ژنو امسال، تایپ آر به گروه هاچ بک ها و سدانهای کوچک فوق سریع شامل فورد فوکوس آر اس، سوبارو وی آر ایکس آس تی آیو فلوکیس واگن گلف آر پیوست. با این تفاوت که همه ی این ماشین ها چهار چرخ متحرک (دو دیفرانسیل هستند).

این هاچبک آتشین در سایت تولیدی هوندا در اسویندون انگلستان تولید خواهد شد.

قیمت این مدل هنوز به طور دقیق اعلام نشده است اما به نظر می رسد این هاچبک با قیمت 50 هزار دلار، هم قیمت فورد فوکوس آر اس عرضه شود.

ترجمه: ب.دلاوری

منبع: Caradvice

خودرو

ثبت ديدگاه